Denna administrationsavgift säkerställer uppföljning av köpet till rätt florist. Det inkluderar godkännande från floristen och vid behov påminnelser till floristen att godkänna beställningen. Avgiften täcker även kundsupport för blomstinköp.
Så många låter vi tränade in. Så många gigs vi hade tillsammans. Vi framträdde på föreningar, äldreboenden och möten. Vi mötte en tacksam publik tills du fick avstå från att vara med eftersom du fick hjälpa Birgitta, som behövde din hjälp, när hon blev sjuk.
Sista gången vi möttes var när vi andra tre sjöng för dig på Gustavsborg nyss. Hoppas nu då får fina sångkompisar dit du beger dig!
Tack Leif!
Suzanne von Köhler, Göran GIll och Stina Sunesson
Så skiljs vägarna i livet, men vi lärt oss tidigt förstå.
I stjärnorna står det skrivet - Tillsammans för alltid ändå.
Vi minns Leif som er man, pappa och morfar som spred glädje. Vi minns välformulerade sångtexter på högtidsdagar, alltid med ett underbart trevligt bemötande. Våra tankar är hos er alla!