Denna administrationsavgift säkerställer uppföljning av köpet till rätt florist. Det inkluderar godkännande från floristen och vid behov påminnelser till floristen att godkänna beställningen. Avgiften täcker även kundsupport för blomstinköp.
Kristina Sjöberg tänder ett ljus idag ❤️🌻🌻🌻för våran dag 2025-04-15
Margareta Rudkowska
2025-01-09
Finaste Monika, min vän! Du har lämnat oss men din glädje, godhet, inspiration, positivt inställning till Livet Lever vidare hos mig/oss. Du var den finaste Ängel i Salem. Vila i frid.
Bland blommor vi möttes och vart kära grannar och vänner i sjutton år. Kräftskivor, fikastunder, gårdstädningar lystes upp av din närvaro, du var något jag saknade när jag flyttade för 1 och 1/2 år sedan.Våra möten och samtal. Vart så ledsen när jag möttes av nyheterna. Vila i frid käre vän.
Fina Monika, min granne och vän.
Alltid så glad och alltid tid för ett par ord, och givetvis gosa med mina hundar som du tyckte om.
Du gav gården liv genom dina blommor och din energi. Vinrankan har du nog tagit med dig, den orkade inte längre efter alla år.
Jag är ledsen över att jag inte fick ta farväl av dig, och du fattas oss alla.
Jag kommer minnas din energi och din glädje och omtanke. Sov gott Monika, sov i ro.
Kram Anna
Fina Monica. Fast vi började umgås sent i livet hann vi ändå ha många fina stunder tillsammans. Du var som en frisk fläkt och som till och med lyckades locka med mig till gymmet.
Du var pigg på nya upptåg och tackade genast ja till att bo med mig och passa min dotters hus en vecka förra sommaren. Vi hann verkligen umgås.
Jag saknar dig mycket och ditt positiva sätt.
Vila i frid.