Tack för alla knäppa situationer vi haft tillsammans på jobbet. Kommer aldrig glömma den kalabalik som uppstod när vi arbetade tillsammans.
Tack Elisabeth för alla goa skratt och härliga situationer som hände runt dig/oss bla när vi jobbade ihop Renstömska. Ditt varma hjärta glömmer jag ej. Varma omslutande kramar till Rebecka,Peter och Victor i denna stund. Du fattas oss
Tankarna går till dig Rebecca denna dag.Tänker på alla roliga stunder både på jobbet och utanför många kramar till dig Peter och Viktor
Fina Elisabeth!
Det är svårt att förstå att du inte fysiskt finns bland oss längre .
Minnena av dig är bara glädje.....din humor var helt underbar!....likaså din personlighet....så väldigt varm och snäll!
Tack för alla fina minnen du skapat med oss!
Vår finaste och käraste vän Elisabeth Vi har haft många goa och roliga stunder med mycket glädje och skratt och många fina och långa telefonsamtal genom åren. Inte att förglömma alla fina,roliga,härliga och mysiga år vi hade i Varberg TACK för allt lilla älsklingen Sov gott hos änglarna Vi älskar dig och saknar dig så Du kommer alltid att finnas i våra hjärtan Puss och Kram
Tack Elisabeth för allt fint samarbete och vänskap på Lungmedicin!
Tack för många goa skratt och fina minnen som vi haft genom åren. Jag fattar inte att du inte finns längre, saknar dig mycket. Puss och kram. Vila i frid.
TACK, för en jättefin, stark och varm vänskap under 46 år. Du har lämnat ett stort tomrum
Älskade Puski
Hade jag anat det jag vet idag när vi pratades vid senast, så hade jag berättat för dig hur mycket du betytt för mig i livet.
Du har alltid varit en klok och stöttande vän, glädjespridare, generös och omtänksam som alltid ställde upp för de som stod dig nära.
Jag har svårt att ta in att du inte finns här längre.
Puss och kram
Älskar dig
Tack Elisabet för kunskaper som Du delat med dig på arb.platsen..Vila i Frid!// Eija
Tack Elisabeth för allt roligt vi haft både privat och på jobbet. Alla trevliga telefonsamtal vi haft som pensionärer. Saknaden är stor
Tack Elisabeth för allt du lärde mig på Renströmska och roliga träffar man fick alltid go skratt
Tack för många fina stunder med skratt å glädje !
Tack även för ditt stöd i mörka stunder !
Kommer att sakna dig !! Kram !
Finaste Elisabeth. Saknaden är stor. Tankarna är hos dej o dina nära, inte lätt när man mister en mor. Du finns för alltid i mitt hjärta. Vi möts en dag det ä jag övertygad om. Till dess Sov i ro️Margreth. Eftersom vi alltid slutade med o säga puss o kram, så även nu puss o kram.
Tack för alla roliga och glada stunder !
-Fina Elisabeth !
En sista hälsning.
Livets slut kan ingen hindra
men vackra minnen kan sorgen lindra.