I dag skulle du fyllt år Björn, 54. Du är saknad och ihågkommen.
Älskade Björn! Saknaden är obeskrivlig. Som jag saknar dig ♥️💔♥️
Vila i frid Björn! Kommer ha med mig fina minnen från barndomen och somrarna i Onsala
Min älskade bror! Du har ALLTID varit min stora idol! Så otroligt lugn, vis, hade ALLTID precis rätt saker att säga när jag inte visste vilket ben jag skulle stå på! Så otroligt orättvist! Det finns såååå mycket jag skulle kunna skriva när du som min storebror funnits för mig! Jag älskar dig för evigt! Ord räcker inte till för den saknad du lämmar efter dig❤️ Din lillasyster
Vila i frid fina kusin ❤️
Tack Björn, för att du lät mig hållas och alltid svarade på alla mina frågor om precis allt och ingenting. Du var guld värd. Vila i frid.
Älskade kusin❣️
Vila i frid ♥️🪽♥️🕊️
Tills vi ses igen finaste Björn ♥️♥️
Sov gott syssling ❤️ Så otroligt sorgligt och alldeles alldeles för tidigt 🌟
En stor sorg o saknad av en fin pojk!!
Sov i ro Björn
Jag har med så många av dina kloka ord som du delgett mig under åren som vi var arbetskamrater.
Sov gott
Vila i frid
Fina Björn, du kommer alltid vara saknad. Du har lämnat jordelivet men är inte borta från oss. Vila i frid.
Vila i frid Björn
Tack Björn för att du var min vän och jag fick nöjet att lära känna dig. En vänligare och finare människa får man leta efter.
I ljust minne bevarad
Vila i ro