En stor saknad
Fick förmånen att lära känna dig i början av seklet inom FMCK. Många gemensamma minnen från övningar, GGN, Ränneslätt, Stångebro m.m. Du blev en nära vän, varm stark och engagerad personlighet. Med stor saknad.
Tack för alla år av värme, påhittighet och engagemang. Du skapade glädje, äventyr och minnen för både boende och kollegor. Du lämnar ett stort tomrum efter dig och kommer att vara saknad.
Vila i frid.
Dina kollegor på Inagården
En sista hälsning från FMCK Gävle.
En stor förlust för kåren.
Sov i ro Ingemar
Du var en mycket omtänksam, engagerad person och en god vän!
Tack för alla roliga upplevelser och äventyr jag fick dela med dig. Det kommer leva kvar hos mig i varmt minne. Du är saknad!
Tack för alla skratt och knasigheter du bjudit på genom åren! Jag kommer med tiden berätta för Nisse om mina minnen av hans fina och roliga morfar. Ditt minne kommer leva vidare genom både Mia och Nisse <3
En sista hälsning
En sista hälsning.
Det är en stor saknad efter dig Ingemar, men de upplevelser vi haft tillsammans lever i mitt minne.
Sov i ro
En sista hälsning
Anette o Fredric och Andreas med familjer