Kerstin du lämnade kvar många fina minnen och så många glada skratt, jag kan höra dom än idag fast det är några år sedan vi sågs. Jag är så glad att jag fick äran att lära känna dig 🩷
Tack Kerstin för alla träningspass och fina pratstunder genom åren. Gymmet kommer aldrig mer bli sig likt utan dig.♥️
Nu rockar det i himlen.🎶🎵🎶
Varma kramar Annica, Alex och Jesper
Tack fina Kerstin för många glädjefyllda och fina år. Så mysigt med alla fikastunder, konserter, promenader, måltider, träningar och utlandsresor med dig. Kommer alltid minnas dig med värme. Hälsa Elvis. Varm kram ❤️
Kerstin, du har betytt mycket för mig och min familj. Jag är så tacksam över allt vi upplevt tillsammans. Du finns för alltid i mitt hjärta.
Vila i frid fina Kerstin
Du finns i våra hjärtan, Kerstin❤️
Så glad att jag fick äran att umgås med dig. Inte under en längre period, men tiden vi fick var fin, bra och minnesvärd. Kram och hälsa Elvis.
Så många härliga minnen. Vila i frid ❤️
Vi simmade, dansade och gjorde gympaprogram. Så många roliga minnen. Vila i frid
Vi tyckte så mycket om dig Kerstin. Vi minns dig från alla fina stunder på födelsedagar och julfirande. Du spred en så varm och fin stämning.
Tack för alla roliga stunder tillsammans.
Vila i frid
Det var trevligt att lära känna dig på dag center. Vila i frid
Kerstin, sov så gott 💕
Kram från Bengt och Margareta